RESTA 2019

RESTA 2019

Parodos data

2019 balandžio 24 - 27 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo, Laisvės pr. 5, Vilnius. Parodų salės 1, 2, 3, 4, 5 ir lauko aikštelė.

26-oji Tarptautinė statybų paroda RESTA 2019

Vyksta registracija į parodą! Kviečiame pildyti paraiškas sistemoje epus.litexpo.lt

 

RESTA – didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų paroda, skirta visiems statantiems, renovuojantiems ir besidomintiems naujausiomis technologijomis.

Parodoje pristatomos statybų rinkos naujienos, medžiagos, įranga,  skaitmeniniai sprendimai, aplinkotvarkos tendencijos. Joje kasmet dalyvauja daugiau kaip 500 įmonių iš Lietuvos ir daugelio Europos valstybių.

Paroda atitinka aukščiausius tarptautinėms parodoms keliamus kokybės reikalavimus, yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.

 

,,RESTA 2019” TEMA – ATEITIES STATYBA

Reaguodami į statybos sektoriaus aktualijas apie „draugiškos“ aplinkai statybos augimą ir A++ energetinio efektyvumo poreikį, koncentruosimės į inovacijas, technologijas.

 

Ateities statyba  = pažangiausios statybų technologijos + valdymo idėjos

Parodoje jau 4 metus veiks Skaitmeninės statybos salė, kurioje pristatomi BIM ir kiti išmanūs sprendimai statybose, geroji užsienio šalių praktika.

Konferencija „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ – didžiausias skaitmeninės statybos tematikos renginys Lietuvoje, vyksiantis jau aštuntą kartą. Konferenciją organizuoja Všį „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija. Konferencija skirta visiems statybos proceso dalyviams – užsakovams, NT vystytojams ir valdytojams, projektuotojams, statytojams, valdžios atstovams, viešųjų pirkimų organizatoriams bei mokslo ir tyrimų institucijų atstovams. Konferencija vyks Balandžio 26 d. 10 val, 5.1. salėje. 

PIRMĄ KARTĄ parodoje:

! NAUJAKURIŲ ALĖJA, kurioje naujausios statybos ir interjero idėjos ir tendecijos. Ekspozicijos ,,gyvai”: svajonių svetainė, ateities virtuvė, inovatyvus vonios kambarys ir kt.

! Demonstracinės erdvės: pamatų liejimas, namo statyba, įrangos ir įrankių demonstracijos.

! 2019 metų želdinimo tendencijos: terasoms, balkonams, landšaftams.

 

KONKURSAI: 

! Jau trečius metus bus rengiamas „Įspūdingiausių RESTOS ekspozicijų“ konkursas, kurio metu bus nominuojami ne tik ekspozicijų projektų autoriai, bendrovės, bet ir sėkmingiausia komunikacija.

! Tradiciniu tampantis ,,Profesinio mokymo įstaigų mokinių nacionalinio meistriškumo konkursas’’, kuriame varžysis mokiniai iš visos Lietuvos, besimokantys pagal statybų sektoriaus mokymo programas.

 

Teminės grupės.

Naujienos

2018 M. STATISTIKA

next
prev

5

Teminės salės ir lauko ekspozicija

32500 m2

Parodos plotas

19

Valstybių

42000

Lankytojų

50

Renginių

500

Dalyvių

15%

Dalyvių iš užsienio valstybių

34%

Naujų dalyvių

Organizatorius

Partneris

Lietuvos statybininkų asociacija